Unie neslyšících Brno, o.s.

Na daný projekt je poskytována finanční podpora z národních zdrojů Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

Více informací o projektu
Asistivní technologie pro neslyšící

www.esfcr.cz

Od ledna 2015 můžete psát a vést podnětnou diskusi s námi k aplikaci pro přepis mluveného slova. Naším cílem je projekt dokončit, abychom mohli vybudovat nový komunikační systém pro neslyšící nedoslýchavé a ohluchlé osoby

E-Poradna - diskusní fórum

Více informací o projektu

Více informací o workshopu

Nový interaktivní multimediální výukový produkt pro zvýšení finanční gramotnosti nejen žáků se sluchovým postižením na středních školách.

www.financeproneslysici.cz

Tento projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu České republiky.

Více informací o projektu
STOP komunikačním bariérám!

Tento projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a státního rozpočtu České republiky.

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem Evropskou Unií a statním rozpočtem České republiky.

Na tomto projektu spolupracuje 10 partnerů z České republiky
spolu s partnery z Německa a z Rakouska.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /data/web/virtuals/2153/virtual/www/domains/igoregi.cz/includes/program-mesice.php:2 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/2153/virtual/www/domains/igoregi.cz/includes/pravy_panel.php(5): include() #1 /data/web/virtuals/2153/virtual/www/domains/igoregi.cz/projekty.php(127): pravy_panel() #2 {main} thrown in /data/web/virtuals/2153/virtual/www/domains/igoregi.cz/includes/program-mesice.php on line 2